Scroll Top

TurkuazKIds Hakkımızda

Çocuk diş sağlığı uygulamalarımız ile bebeklikten başlayıp ergen oluncaya dek geçen süre boyunca çocuklarımızın ağız ve diş sağlığını yakından takip ediyor ve sağlıklı çocuklar yetiştirilmesi konusundaki sorumluluklarımızı önemsiyoruz.

İlk muayeneden itibaren çocuklarımızı her 6 ayda bir düzenli olarak kontrol ediyor, gelişimlerini gözlemliyor, ağız ve diş sağlığını, çene gelişimini olumsuz etkileyecek sağlık sorunlarını erken dönemde teşhis ve tedavi ediyoruz.

Çocuk yetişkin bir birey olmadığından, çocuğun sağlığı konusunda diş hekimleri sürekli olarak anne ve baba ile iletişimdedir. Çocuğun ağız ve diş sağlığı gelişimi bu iletişimin devamlılığına bağlıdır. Bu nedenle anne ve babalara önemli bir görev düşmektedir: ‘İlk diş sürmesinden itibaren düzenli olarak çocukların diş hekimi kontrollerini yaptırmak ve hekim yönlendirmelerine uygun davranmak.’

Kliniklerimizde çocuk diş sağlığı ile ilgili olarak koruyucu ve genel diş hekimliği, periodonti (diş eti) ve ortodonti gibi çocuk diş hekimliğinin sıklıkla ilgi gören alanları başta olmak üzere geniş bir alanda hizmet verilmektedir.

Çocukların ve bebeklerin ağız bakımı eğitimleri, toplum sağlığının korunması ve sosyal sorumluluk anlayışı ile kliniklerimizde hekimlerimiz tarafından ücretsiz olarak verilmektedir

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.